В нашому магазині ви можете зробити замовлення 24/7. Зробити швидке замовлення, отримати консультацію по моделям та наявності, можна 7 днів в тиждень по телефону та у додатках-месенджерах з 8:30 до 21:00

Замовлення, зроблені на сайті через кнопку Купити або Купити в 1 клік будуть оброблені протягом 5-30 хв, після чого з вами зв'яжеться наш консультант для узгодження деталей замовлення. По замовленнях, що надійшли після 20.00, ми зв'яжемося з вами в наступний робочий день після 9.00.

Доставка

Доставка всіх моделей окулярів по Україні здійснюється безкоштовно!

Вся Україна

Ви маєте можливість вибрати зручного для вас перевізника:

Київ

Доставка замовлень за межі України платна і здійснюється тільки за повної передоплати товару та поштових витрат (близько 300 грн).

Терміни доставки

Доставка здійснюється протягом одного - трьох робочих днів. Точні терміни доставки обговорюються з менеджером по телефону або за допомогою засобів електронного зв'язку.

Оплата

У разі виявлення прихованих дефектів після отримання товару, повернення і обмін здійснюється за рахунок інтернет-магазину.

Гарантія

Гарантія на товар здійснюється згідно чинного законодавства. Гарантійний термін 6 місяців з дня покупки (офіційна гарантія виробників товару). Товар підлягає гарантійному обслуговуванню, а в окремих випадках і заміні, якщо в ньому проявилися приховані виробничі дефекти, що призвели до неможливості подальшої експлуатації сонцезахисних окулярів та оправ. Гарантія не поширюється на природний знос виробу і при його неправильному використанні.

Повернення та обмін

Повернення та обмін здійснюється на протязі 14 днів з дня покупки. Поверненню та обміну не підлягає товар:

При поверненні товару покупець компенсує вартість доставки: при відправленні поштовими службами по тарифам перевізника, при кур'єрській доставці по Києву в розмірі 50 грн.

Процедура повернення і обміну узгоджується з менеджером нашого сайту по телефону.

Наші доповнення

Чому ми не відправляємо окуляри накладеним платежем без передоплати.

У вартість всіх цін очок на сайті glazey.com.ua не включені витрати на випадки, коли покупець відмовився, передумав і взагалі замовив товар по миттєвому бажанню, яке також швидко і пройшло. Тому передоплата за накладений платіж, розмір якої покриває дорогу посилки туди і назад, дисциплінує покупця і стимулює робити обдумані покупки. Для інтернет-магазину - це можливість зосередитися на якісному виконанні кожної відправки і доставки.

Шановні покупці, пам'ятайте, що якщо раптом ви знайшли в окулярах якийсь прихований виробничий дефект, що малоймовірно після ретельної перевірки нами, ми повернемо вам гроші, враховуючи доставку або поміняємо окуляри. Вмійте довіряти, якщо ви любите купувати дешевше в інтернет-магазинах. Щоб відігнати від себе думки сумніву, подумайте, скільки часу, праці і натхнення займає розгорнута інформація на Глазей по кожній моделі окулярів + фото + відео огляд. Таке можливо тільки при наявності багаторічного досвіду і великої любові до своєї справи. Тут може бути обман?!

Зверніть увагу на те, що комплектація товару може бути змінена виробником без попередження та інтернет-магазин не встигає змінити опису на сторінках товару (уточнюйте у консультанта).

P. S. Інтернет-магазин Glazey пропонує тільки оригінальні моделі Polaroid, CARRERA, INVU, StyleMark, GUESS, Morel і інших брендів від офіційних постачальників в Україні, з усіма належними документами.